Loading...

Jak możesz wesprzeć rozwój mecfs.pl?

Misją strony mecfs.pl jest poszerzenie świadomości społecznej o istnieniu choroby, pomoc osobom, które poszukują diagnozy i stworzenie miejsca w Internecie, gdzie osoby z ME/CFS mogą poczuć się „jak u siebie”.

Mam świadomość, że wielu ludzi ME/CFS nie jest w stanie pracować, co bardzo negatywnie wpływa na ich możliwości finansowe, dlatego chcę, by informacje na stronie były dostępne za darmo dla wszystkich chorych. Jeśli jednak masz możliwość i chęć finansowo wesprzeć moją działalność, zapraszam do kontaktu – dodatkowe fundusze przeznaczę na zwiększenie zasięgu strony.

Inną ważną formą wsparcia jest polubienie ME/CFS.pl na Facebooku, udostępnianie strony w mediach społecznościowych, wśród znajomych i rodziny. Wiem, że czasem trudno jest mówić o swojej chorobie na forum publicznym, jednak komu innemu poza osobami dotkniętymi przez ME/CFS i bliskimi tych osób będzie zależało na tym, by społeczeństwo dowiedziało się o jej istnieniu?

Zapraszam też do kontaktu wolontariuszy chętnych do współtworzenia strony – jeśli masz talent do merytorycznego i konkretnego ujmowania problemów w formie pisanej i chciałbyś pisać o ME/CFS napisz do mnie – chętnie rozważę każdą propozycję pomocy jednorazowej lub stałej. Natomiast jeśli nie umiesz pisać dobrych tekstów, jednak dobrze idzie Ci tłumaczenie z języka angielskiego Twoja umiejętność bardzo się przyda 🙂

 

Kontakt: rut[małpa]mecfs.pl

Dziękuję za każdą formę wsparcia, którą chcesz i jesteś w stanie okazać 🙂

Rut